...  хорошо забытое старое
 
 
РЕТРОГРАДЪ
 
При поддержке Комиссии исторических автомобилей ФАУ
 
 
Номер 1625 со дня выхода
  •  года  •  Цена 3 коп.

Клуб РЕТРО-КОРТЕЖ. Тернополь

Будучи с гостевой поездкой на туристическом ралли "Золотая подкова 2015" в городе Тернополь, Авто Ретро Союз РЕТРОГРАДЪ был очарован приемом и познакомился с давними представителями ретро мира Украины, которые нам были не известны до осени 2015 года.

Коллекция клуба эксклюзивных авто "РЕТРО-КОРТЕЖ" специфична, можно увидеть на сайте, который, к сожалению не обновляется, и для связи имеет только телефон.

На фото мы передаем книгу нашего Союзника, Дмитрия Григорьева (SAMOHOD) "Записки Автомобилиста" Рулевому клуба, Тарасу Демкуре.

Краткий текст языком оригинала с сайта клуба.

Елітний клуб ексклюзивних авто «РЕТРО-КОРТЕЖ» - це перший в Україні клуб, колекція якого налічує 15 старовинних ексклюзивних автомобілів, що не мають аналогів у цілому світі. Кожна машина має відношення до визначних постатей минулого століття та свою неповторну і цікаву історію, яка вирізняє її з-поміж інших.

Завдяки майстерності та професійності працівників клубу усі автомобілі колекції набули неперевершеного розкішного вигляду та досягли неймовірних технічних показників, що дає змогу вільно долати великі відстані.

Автомобілі з колекції клубу «РЕТРО-КОРТЕЖ» можуть стати невід’ємною частиною Вашого свята і принести море незабутніх вражень та позитивних емоцій Вам та Вашим близьким і рідним.

Недостаточно прав для комментирования