...  хорошо забытое старое
 
 
РЕТРОГРАДЪ
 
При поддержке Комиссии исторических автомобилей ФАУ
 
 
Номер 1681 со дня выхода
  •  года  •  Цена 3 коп.

Гуцульський Ретро Авто Клюб

В поисках своего ретро счастья, спасибо интернету, мы забрели аж в Карпаты, к Гуцулам. И нашли там компанию людей, которые гордо назівают себя Гуцульський Ретро Авто Клюб!

Эти люди претендуют на звание всекарпатских ретровиков.

Хотя машины бодрых и жизнерадостных мужичков не очень подходят на традиционное понимание "классика", их объединяет любовь к технике, любовь к старому.

Более подробная информация на страничках в Facebook & Vkontakte

 

Предлагаю описание первой десятки (11) членов клуба, найденых нами в сети интернет.


Перший учасникик ретро авто клюбу, Василь, який є власником ретро автомобіля Газ 69, та мотоцикла Иж 49 1949 р в. Крім того Василь є хорошим музикантом, грає на гуцульських інструментах, зокрема улюбленою справою є гра на трембіті!

Другим учасником ретро клубу є також Василь, який своїм авто ВАЗ 2101 (Копійка) доїхав на роботу аж до Росії (Москва) і повернувся назад в Верховину.
P.S Дорогою машина ні разу не ламалася!!!!

Раді вітати третього учасника гуцульського ретро клюбу Владислава! Влад віддавна захоплюється ретро автомобілями, він вирішив втілити свою мрію в життя придбавши собі ЗАЗ 968м. Авто куплене в Львові, участь брало в з'їді ретро "ЗАЗ КОЗАК" та " Полювання на Лева ".

Четвертим учасником ретро клубу став Ігор зі своїм УАЗОМ (Кубіком). Це ретро авто являється найкращим для цих доріг і бездоріжжя взагалі, УАЗ Ігора №1 на Верховинщині.

Зустрічайте п*ятого учасника гуцульського авто ретро клюбу Юрія зі своїм ЗАЗ 968М (Саламандра). Учасник авто ретро пробігу 17.10.2015, Станіславівського та Гуцульського ретро авто клубів.

Шостим учасником Ретро Клюбу став Іван з Косова зі своєю Шкодою 120, Машина дуже рідкісна, в рідній фарбі з 1982р.в.

Зустрічайте сьомого учасника Ретро Авто Клюба Володимира, зі своїм ретро авто Москвич 408 експорт. Незважаючи на те що машина 1966р.в, Володя подолав нею близько 700км з Києва в Верховину, тому не дивно що такі авто відправляляли за кордон. Гарний вибір Володя, Щасти тобі!!!

Восьмим учасником ретро клубу стає Володимир який нещодавно придбав собі ретро авто 1955р.в Газ 69 восьмимісний. Невдовзі Володя, разом з учасниками Гуцульського ретро авто клюбу які мають такі ж машини, буде підкорювати вершини карпат, зокрема "Писаний Камінь" та "Чорний Потік". Чекайте фото та відео звіту !!!

Дев"ятим учасником ретро клубу став Назар з с Яблунів, та його мотоцикл Днепр К 750, який спільно з Гуцульським ретро клубом брали участь в фото виставці ретро автомото техніки в м Косів на території "Гуцульщини" з 7 07 2016 по 10 07 2016р

Зустрічайте десятого учасника Гуцульського Ретро Авто клуба Олега з міста Косів, на своєму шикарному авто Газ 69, Автомобіль є в ідеальному стані, який зачаровує своїм виглядом всіх перехожих які не можуть пройти осторонь нього. Крім цього в Олега є ще один Газік синього кольору, та Газ 2410 ідеал в рідній фарбі. Дякуєм вам Олег за таку щиру любов до старовинної техніки, і раді вітати Вас в нашому Ретро Клюбі!!!

Наступним вже одинадцятим учасником клубу стає Дмитро з Верховини зі своїм Москвичем 2137 експорт, це авто в кузові універсал є надійним помічником по господарству, Приємно що ретро техніка вже багато років стає в нагоді людям які по справжньому її цінять.


 

 По материалам Интернета
Дмитро Харченко (РЕТРОГРАДЪ)

 

Недостаточно прав для комментирования