...  хорошо забытое старое
 
 
РЕТРОГРАДЪ
 
При поддержке Комиссии исторических автомобилей ФАУ
 
 
Номер 1681 со дня выхода
  •  года  •  Цена 3 коп.

Реставраційний Центр КП "КИЇВПАСТРАНС"

День відкритих дверей реставраційного Центру КП "КИЇВПАСТРАНС", - відбувся!


Більш ніж 3000 відвідувачів чекала насичена програма на Дні відкритих дверей реставраційного Центру КП "КИЇВПАСТРАНС" на вулиці Виборзька минулої суботи.


У буквальному сенсі кожен, не залежно від віку мав можливість відчути себе водієм автобуса, тролейбуса, унікальних автомобілів та спецтехніки, навіть проїхатися на прототипі веломобіля. Особливу радість від цього отримали діти.

Експозиція другого залу "Чайки" здивувала буквально кожного неймовірними автомобілями та оригінальними декораціями, оформленими у стилі житлових кімнат в дусі епохи минулого тисячоліття.

Тут діти могли себе відчути в ролі кіномеханіка, бібліотекаря і навіть екскурсовода.


 


 

Жива музика від колективу КП "КИЇВПАСТРАНС", розіграші цінних подарунків, гаряча та ароматна кава доповнювали святковий настрій.
Сюрпризом стало символічне коло пошани з відвідувачами на борту автобуса IKARUS280 (гармошка).

Але для найактивніших уболівальників, поціновувачів і фахівців транспортної сфери знаковою і довгоочікуваною миттю стала презентація концепції розвитку та створення музею транспорту. Обговорення пройшло в дружній обстановці у великому залі пасажирської техніки в формі живого спілкування.


 


 

Так само в рамках Дня відкритих дверей відбулися перші організаційні збори з батьками та дітьми дитячо-юнацької гоночної секції. В рамках зустрічі вихованці познайомилися зі своїми наставниками. Напрацьована програма роботи секції виявилася дуже зручною для всіх учасників процесу.


Організували свято КП «КИЇВПАСТРАНС» і проект OLDCARLAND.

Реставраційний центр КП "КИЇВПАСТРАНС" відчиняє двері для друзів у вівторок, четвер та суботу з 10.00 до 19.00


От себя хотим отметить весомый вклад проекта наших друзей, Павла Лозовенко и Вадима Навроцкого OLDCARLAND в оживлении движения вокруг заброшегого совсем недавно автопарка/


 

И немного движения на Дне открытых дверей,  призов среди посетителей.

Недостаточно прав для комментирования