...  хорошо забытое старое
 
 
РЕТРОГРАДЪ
 
При поддержке Комиссии исторических автомобилей ФАУ
 
 
Номер 1681 со дня выхода
  •  года  •  Цена 3 коп.

Музей КП «Київпастранс»

АРС РЕТРОГРАДЪ прекрасно знает людей, которые стоят за сообщением из уст генерального директора КИЕВПАСТРАНС Сергея Майзеля.

Это наши давнишние Друзья и Союзники - Роман Щипков, Вадим Навроцкий, Павел Лозовенко.
На Киевском авто - ретро манеже все те же!
Зная как у них эффектно выходят образцово - показательные ретро проекты, мы не сомневаемся в светлом будущем

Информация с официального сайта КП «Київпастранс»:

Відновлення музейної експозиції КП «Київпастранс»

Генеральним директором КП «Київпастранс» Сергієм Майзелем наприкінці літа 2015 року прийнято рішення про створення експозиції міського транспорту та розпочато оформлення території майбутнього Історичного експозиційно-реставраційного центру КП «Київпастранс» (ІЕР Центр) . Першими крокамицієї роботи стало затвердження території його розташування та створення спеціальних підрозділів на вул. Виборзька 111.

Територія майбутнього Історичного експозиційно-реставраційного центру КП «Київпастранс» дозволяє розмістити всю експозицію в одному місці - автобус, тролейбус, трамвай і обслуговуючий транспорт; при цьому ІЕР Центр буде мати повноцінну майстерню з реставрації та проведення відновлювальних робіт даної техніки, а також своє місце у експозиції отримають книжковий та фотографічний фонд підприємства.

Крім реставрації музейних експонатів та їх демонстрації, Історичний експозиційно-реставраційний Центр працює над нестандартними проектами, таким як: "Друге життя транспорту" - "Книжкобус", соціальний проект - «Соціальне таксі».

До програми розвитку Історичного експозиційно-реставраційний Центру увійдуть такі проекти :
- огляд рухомого складу, який забезпечував перевезення пасажирів у місті Києві (історична спадщина);
- створення екскурсійних маршрутів на «ретро» автобусах, трамваях та тролейбусах. ( на експонатах, які брали участь у історичних подіях м. Києва);
- проведення екскурсій в існуючих парках та депо та плідно забезпечують перевезення городян.

На думку генерального директора «Київпастрансу» Сергія Майзеля, реалізація даного проекту, його втілення у життя нададуть громадськості можливість зазирнути за лаштунки минулого та стежити за розвитком громадського транспорту міста Києва.

 

 

 

Недостаточно прав для комментирования