...  хорошо забытое старое
 
 
РЕТРОГРАДЪ
 
При поддержке Комиссии исторических автомобилей ФАУ
 
 
Номер 1680 со дня выхода
  •  года  •  Цена 3 коп.

Гран Прі Голосіївські кручі

«Кільцеві перегони історичних та ексклюзивних автомобілів і мотоциклів «Голосіївські кручі» трасою «Голосієво», 25.05.2014

НАЗВА, СТАТУС ТА ОРГАНІЗАТОР ФЕСТИВАЛЮ

Назва фестивалю: «Кільцеві перегони історичних та ексклюзивних автомобілів і мотоциклів «Голосіївські кручі» трасою «Голосієво».
Коротка назва: «Гран Прі Голосіївські кручі».
Статус: Міжнародний фестиваль. Національне змагання для історичних та ексклюзивних автомобілів автомобілів у класифікації “Історичний Туристичний Збір”.
Організатори: Громадська організація «Нова Моторс».
При підтримці Автомобільної федерації України, Міжнародної автомобільної федерації (ФІА).
Під патронатом Голосіївської районної Державної Адміністрації та Міської Ради міста Києва,Міського Голови міста Києва, Національного університету біоресурсів і природокористування України.
Захід пройде з нагоди святкування дня Києва.

ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ КОМІТЕТ 

Президент ГО “Нова Моторс”: Володимир Вінник (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)
Віце-президент ГО “Нова Моторс”: Юрій Герасимчук (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)
Проректор з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності НУБіП України: Максим Мельничук (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)
Координатор «Гран Прі Голосіївські кручі»: Лариса Новицька Прес-секретар ГО “Нова Моторс” (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)
Спортивний комісар-радник: Сергій Малик голова КМАМК (Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.)
Представник ФАУ: Євген Кравс

Постійна адреса оргкомітету: Київ, 03127, вул. Ломоносова 19/11 к.74.

Недостаточно прав для комментирования

Комментарии  

#2 admin 16.12.2013 12:25
подправили
добавили дату
24-25 июня 2013 года
если ни чего не изменится
#1 Дядя Фара 14.12.2013 23:00
Включил в план своих мероприятий на 2014 год.
Очень хочу участвовать!
Только не понял дату. КОГДА???